Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 30 квітня 2022 року

Ситуація в зоні обслуговування АТ "Донецькоблгаз" залишається стабільно складною. Кількість обстрілів не зменшується.

В одному з населених пунктів внаслідок обстрілу було пошкоджено адмінбудівлю ділянки газового господарства: повторно ударною хвилею вибиті вікна, деформовані ворота двох великих боксів, у майстерні вибита лутка вікна.

В результаті уражень газопостачання втратили 5 абонентів. Для 168 сімей подачу газу врятовано шляхом оперативного  накладення бандажів тощо. 

Наші хоробрі колеги продовжують боротись з ураженнями за кожну ділянку газопроводів та за подачу для кожного абонента.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 450  дзвінків, що більш ніж в чотири рази менше, ніж вчора. Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, що продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців паливом.

ТОВ "Нафтогаз Трейдинг" продовжує справно забезпечувати газом майже 12 тисяч споживачів, у тому числі бюджетні установи та релігійні організації, виробників тепла та електроенергії, промисловість, виконує функцію балансування газу для збутових підприємств.  Газопостачальник має необхідний ресурс для задоволення потреб споживачів.

За добу збутові підприємства, для яких компанія виконує функцію балансування газу, скоротили споживання палива на 3%.

Доба на Львівщині минула спокійно. ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.   Триває підготовка ТЕЦ та  теплових мереж до нового опалювального сезону. Працівники підприємств працюють з дотриманням вимог воєнного стану.

Філія "Новороздільські  електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергія подається усім споживачам Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини