Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 4 квітня 2022 року

Донеччина та зона обслуговування АТ “Донецькоблгаз” все більше потерпає в від артобстрілів та авіабомбардувань. Розширюється географія ушкоджень як на нові мирні міста, так і щодо населених пунктів менших розмірів.

Перебиті та посічені за сьогодні газопроводи змусили тимчасово зупинити газопостачання до 277 квартир та 40 домоволодінь.

Водночас мужність та відвага аварійних бригад, які оперативно ремонтують пошкодження, дали можливість зберегти газопередачу 38 абонентам та відновити раніше уражені мережі для 151 споживача. Дякуємо нашим колегам за неймовірну мужність та самовіддачу в такий складний час.

АТ “Укртрансгаз” узагальнив інформацію щодо допомоги, яку за останні 40 днів компанії вдалось надати нашим захисникам. Загалом співробітники компанії та партнери зібрали понад 2,4 млн грн допомоги нашим військовим. За ці кошти захисників посилено  необхідним арсеналом обладнання та засобів. Більше про це можна дізнатись тут.

При цьому об’єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу на 5 відсотків — до 39 млн куб. м через похолодання. Найбільше попит зріс у збутових компаній для потреб населення.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням правил воєнного стану. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію безперебійно отримують мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр цілодобово приймає дзвінки від клієнтів зі всієї України, за добу опрацьовано 2700 дзвінків. Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують роботу в штатному режимі.

Шебелинський НПЗ наразі не працює.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Інші новини