Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 6 квітня 2022 року.

АТ “Донецькоблгаз” продовжує героїчну боротьбу за газопостачання клієнтів. За добу пошкоджено 28 ділянок мереж широкого асортименту діаметрів та різного типу тисків. 

Як результат, втрачено газопостачання для 2387 квартир та  827 будинків. Оперативно відновлено газопостачання 264 споживачам, для 35 — збережено тимчасовими ремонтами.

Одне з відділень компанії виконує роботи з ліквідації нічних пошкоджень, відсікають за допомогою засувки частину непошкоджених мереж. Роботи проводяться спільно з ДСНС України, оскільки є нерозірвані снаряди, які, зокрема, застрягають в газопроводах.

Численні ремонти вже в стадії завершення. Планується, що завтра буде відновлено постачання для багатьох з наших клієнтів. Традиційно низький уклін та подяка нашим майстрам, ЗСУ та кожному хто воює на своєму місці.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу на 15 відсотків — до 51 млн куб. м через похолодання, що продовжується. Найбільше попит зріс у збутових компаній для потреб населення. 

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр цілодобово приймає дзвінки від клієнтів зі всієї України, за добу опрацьовано 1500 дзвінків.  Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Часті повітряні тривоги не впливають на якість надання послуг. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують роботу в штатному режимі. 

Шебелинський НПЗ наразі не працює. 

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини