Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 9 квітня 2022 року.

 Бої в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” не вщухають. З однією з дільниць відсутній будь-який зв'язок, в трьох підрозділах відсутній інтернет-зв'язок. Наразі нових пошкоджень газових мереж не виявлено. Ремонти також не виконувались у зв’язку з інтенсивними обстрілами, які роблять роботу неможливою. 

Компанія евакуює частину співробітників, найбільш хоробрі залишаються для підтримки мереж.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 18 відсотків. Зменшили споживання збутові компанії для потреб населення, бюджетні та релігійні організації, виробники тепла та електроенергії. Збільшився попит у промисловості. 

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 220 дзвінків, що майже в 6 разів менше, ніж вчора.  Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Працівники підприємств роблять усе можливе для безперебійного забезпечення споживачів теплом та гарячою водою. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують роботу в штатному режимі. 

Шебелинський НПЗ наразі не працює. 

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини