Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 1—7 серпня 2023 року

 • Майже в 2 рази з початку року АТ «Укргазвидобування» збільшило кількість геофізичних досліджень свердловин у порівнянні з таким же періодом 2022-го. І приблизно на третину – у порівнянні з аналогічним показником 2021-го.
 • Ситуація в зоні діяльності АТ «Донецькоблгаз» залишається стабільно важкою через бойові дії. Газовики Покровська та Краматорська працюють над поточними ремонтними роботами. Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу також було зареєстровано 5 витоків газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили відключення абонентів.
 • Всі діджитал-сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював 720 512 дзвінків. 
 • Минулого тижня працівники Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ працювали у звичному режимі. На підприємствах триває підготовка основного та допоміжного обладнання до роботи в осінньо-зимовий період. Особливу увагу фахівці приділяють ремонтам теплових мереж, замінюють найбільш аварійні ділянки трубопроводів.

  Філії «Новояворівські електромережі» та «Новороздільські електромережі» працюють у звичному режимі. Енергетики готують обладнання до роботи у складних умовах зими. Електроенергію отримують усі споживачі Новояворівська, Нового Роздолу та прилеглих населених пунктів.
 • ПАТ «Укрнафта» планує збільшити кількість власних бензовозів до 80-100 одиниць, компанія також пробурить 30 свердловин у 2024 році.

  Виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи.
 • АТ «Укртрансгаз — Оператор газосховищ України» продовжує роботу у штатному режимі.

Слава Україні!

Інші новини