Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 8 – 14 серпня 2023 року

 • Хвилина – відтепер стільки часу потрібно, аби швидко та зручно передати показання лічильника, дізнатись номер особового рахунку чи зв’язатись зі службою підтримки завдяки оновленому сайту ГК «Нафтогаз України». 

  Всі діджитал-сервіси Газопостачальної компанії працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 96 723 дзвінки. 
 • АТ «Донецькоблгаз» продовжує боротьбу за газопостачання на Донеччині. Протягом тижня на об’єктах системи зафіксовано 13 пошкоджень різного ступеня, які виникли внаслідок бойових дій. Крім того, 65 пошкоджень зареєстровано на півночі області — у м. Лиман та с. Богородичне. 

  У Покровську внаслідок ворожого обстрілу без газу залишається 28 абонентів приватного сектору, 380 абонентів державного сектору та 1 заклад громадського харчування. Тривають газовідновлювальні роботи. У Краматорську триває заміна ділянки надземного газопроводу на одному з підприємств.
 • Найбільші світові компанії енергетичного ринку зберігають газ в українських ПСГ, якими оперує АТ «Укртрансгаз — Оператор газосховищ України».

  Компанія продовжує роботу у штатному режимі.
 • Минулого тижня на Новояворівській та Новороздільській ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) тривали підготовчі роботи основного та допоміжного обладнання до опалювального сезону. Роботи відбуваються згідно із затвердженими планами.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працювали у звичному режимі. Тривають планові ремонтні роботи електрообладнання та підготовка до роботи в осінньо-зимовий період. Електроенергію отримували усі споживачі Новояворівська, Нового Роздолу та прилеглих населених пунктів.
 • АТ «Укргазвидобування» незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.
 • ПАТ «Укрнафта» проведе перші за 10 років сейсмічні розвідувальні роботи

  Виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи.

Слава Україні!

Інші новини