Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 08-14 серпня 2022 року.

Команда АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України” прозвітувала про перші результати реалізації спільного проекту компанії та Метінвест, Метінвест-СМЦ. Так, із металу, що нам передали колеги-металурги, наші майстри на сервісних підприємствах Укртрансгазу вже виготовили перші 80 турбопічок, 170 саперних кішок для дистанційного розмінування територій та 120 планшетних міні-пічок. Усі засоби уже передали військовим.

Окрім цього нашими колегами передано ще 12 квадрокоптерів DJI, метеостанцію Kestrel 5500, а також 70 кв.м маскувальних сіток військовим із Оперативного командування “Північ”.

При цьому об‘єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує серію круглих столів  у форматі Suppliers’ Meetings для потенційних постачальників і партнерів. Мета – розповісти все в деталях про найближчі закупівлі, щоб отримати найкращі результати. Більше інформації за посиланням.

При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

4 серпня АТ "Укртранснафта" вимушено зупинила транзит російської нафти українською ділянкою магістрального нафтопроводу "Дружба" у зв’язку з несплатою ПАТ "Транснєфть" авансового платежу за транспортування нафти. Наразі транспортування нафти українською ділянкою нафтопроводу «Дружба» відновлено. Більше про це тут.

Окрім цього, минулого тижня служба безпеки компанії та поліція виявили і припинили крадіжку дизпалива. В результаті спільних дій була виявлена група зловмисників, яка здійснювала крадіжку нафтопродуктів, а одного учасника було затримано безпосередньо під час вчинення злочинних дій.

ГК “Нафтогаз України” вже сформувала рахунки за липень для 12,3 млн клієнтів. Платіть за газ в особистому кабінеті на my.gas.ua або в чатботі GASUA до 15 числа та отримуйте знижку 1 % (ви зможете використати її під час наступного платежу).

Щиро дякуємо всім, хто платить за спожитий обсяг, — це дає нам  можливість працювати та підтримувати нашу державу в цей непростий час. Зараз украй важливо дбати про економіку та інфраструктуру країни. Кожен сплачений рахунок — це ще один крок до перемоги!

Всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював 118 958 дзвінків.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Протягом тижня працівники підприємств завершили ремонти кількох аварійних ділянок на теплових мережах Нового Роздолу та Новояворівська. Найближчими днями буде проведено черговий етап гідравлічних випробувань. Підготовка основного обладнання ТЕЦ до опалювального сезону триває згідно з затвердженими планами.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. На підприємствах тривають роботи з підготовки обладнання до роботи в осінньо-зимовий період. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

 АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працює в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишається стабільно важкою через бойові дії.  Більшість управлінь підприємства успішно евакуйовані у безпечну зону.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини