Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 15-21 серпня 2022 року

Команда Укртрансгазу продовжує підтримувати наших військових - бійці 157-го окремого батальйону територіальної оборони отримали чергову партію перевʼязувальних матеріалів, виготовлених працівниками компанії.  Детальніше тут.

При цьому об‘єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” проводить серію круглих столів  у форматі Suppliers’ Meetings для потенційних постачальників і партнерів. Окрема зустріч відбулася для виробників та постачальників обладнання для механізованого видобутку.

При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Наші хоробрі колеги з АТ "Донецькоблгаз” продовжують роботу. Здійснено евакуацію 32 одиниць власної техніки з метою збереження від пошкоджень внаслідок обстрілів. Зокрема, вантажівок, а також автомобілів для виконання аварійних робіт. 

Наразі фахівці підприємства опановують у Харкові техніку для дослідження місць зварювання (рентген зварних швів) з метою подальшого використання на відновлених об’єктах. Колектив продовжує активно допомагати українським військовим, а також місцевим мешканцям.

У липні 2022 року контакт-центр ГК "Нафтогаз України" опрацював 1 192 160 дзвінків. Наша команда продовжує приймати звернення клієнтів в умовах війни зі всієї України. Для порівняння, у червні цей показник становив 317 тисяч дзвінків.

Всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював 122 731 дзвінків.

Минулого тижня ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працювали у звичному режимі.  На підприємствах тривають планові роботи з підготовки обладнання та теплових мереж до опалювального сезону.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Попри підготовку до роботи в осінньо-зимовий період, електроенергію безперебійно отримують усі споживачі підприємства.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють у штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини