Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 22-28 серпня 2022 року

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишається стабільно важкою через бойові дії, але наші колеги продовжують тримати оборону.  В результаті ворожого удару по одному з районів міста Торецьк було зруйновано понад 100 м газопроводу. Щоб убезпечити жителів міста, наші колеги ліквідували наслідки обстрілу. Наразі прокладено та зафіксовано на стійках понад 50 м газопроводу, демонтовано - понад 60 м.

Команда АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України” продовжує допомагати нашим захисникам. Минулого тижня сучасна зарядна станція EcoFlow, металошукач, активні навушники та інше приладдя поїхали  до бійців одного з підрозділів Сил спеціальних операцій.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення росії наші колеги  зібрали на допомогу українським воїнам вже понад 8,5 млн грн. Звіт за посиланням.

При цьому об‘єкти мережі підземних газосховищ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” дала додаткове роз’яснення про те, як кожному з 12,3 млн клієнтів компанії знайти платіжку за спожитий газ в максимально зручний для себе спосіб.

Всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював 80 256 дзвінків.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  На підприємствах тривають планові ремонтні роботи з підготовки основного обладнання та теплових мереж до опалювального сезону.  Підвищена небезпека ракетних ударів та часті повітряні тривоги минулого тижня не завадили злагодженій роботі підприємств.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію безперебійно отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини