Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 01-07 серпня 2022 року

Ще одна “пташка” від команди Укртрансгазу відправилась на фронт, щоб допомагати знищувати росіян. Йдеться про квадрокоптер DJI Mavic 3, а також мобільну батарею EcoFlow RIVER потужністю 160 000 mAh. Більше про це тут.

Окрім цього, на фронт поїхали чергові автівки, зокрема, вантажівки високої вантажопідйомності. Із газосховища на заході України передали ЗіЛ, а з північноукраїнської підземки - УАЗ (“досвідчений”, але все ще надійний транспорт для перевезення), а також КамАЗ із причепом (подібні вантажівки зараз особливо цінуються у війську).

При цьому об‘єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Наші фахівці з АТ “Укргазвидобування” запустили в роботу нову дотискуючу компресорну станцію (ДКС) на заході України.

Вона допоможе: видобувати більше газу, забезпечити надійну роботу всього комплексу для безперебійного постачання палива в опалювальний сезон для українців, покращити якість блакитного палива. Більше про це тут.

При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Минулого тижня круті чатботи GASUA від ГК “Нафтогаз України” показали черговий хороший результат - ними користується вже понад 1 млн наших клієнтів.  Більшості до вподоби Viber — його обрали 678 927 тисячі користувачів, а 281 275 тисяча віддала перевагу Telegram. Розв’язують свої питання через NaftogazGasSupply у Facebook Messenger лише 6000 клієнтів. Більше про це можна дізнатись тут.

Всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював 565 858 дзвінків.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Протягом тижня працівники ТЕЦ завершили ремонти на окремих ділянках трубопроводів. На ТЕЦ триває підготовка основного обладнання до опалювального сезону. Роботи ведуться згідно із затвердженими планами.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Енергетики готують мережі до роботи в осінньо-зимовий період. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишається стабільно важкою через бойові дії. Більшість управлінь підприємства успішно евакуйовані у безпечну зону.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини