Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 14 — 20 лютого 2023 року

 • Фахівці АТ «Донецькоблгаз» завершують відновлення газопостачання до багатоквартирних будинків у Краматорську. Всі абоненти, які знаходяться в місті та в чиїх квартирах немає порушень техніки безпеки, підключені до системи. 

  Загалом від початку відновлювальних робіт в області наші колеги під’єднали вже понад 223 тисяч побутових клієнтів. 

  Роботи з відновлення системи тривають навіть у віддалених селах. Минулого тижня фахівці Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації (УГГ) працювали в Олександро-Калиновому, Зарі, Яблунівці та Довгій Балці. 

  У наближеному до фронту Часовому Ярі газовики продовжують стояти на варті якісного газопостачання для понад півтори тисячі домогосподарств. 

  Аварійно-газова служба працює у безперебійному режимі. Інженери міськгазів просять абонентів вчасно звертатися до спеціалістів у разі несправностей чи змін у роботі газових приладів.
 • Вперше за час своєї діяльності Укртрансгаз - Оператор газосховищ України здійснив продаж та приватизацію кількох приміщень в Івано-Франківській області, що не були залучені у виробничій діяльності компанії та натомість потребували постійних витрат на їхнє утримання. Одна з будівель перебувала у державній власності та знаходилася на балансі Укртрансгазу. Її приватизація дозволила поповнити бюджет України на 6,6 млн грн. Дві інші будівлі принесли 11,6 млн грн безпосередньо до бюджету Укртрансгазу.

  Компанія також продовжує підтримувати воїнів Збройних Сил України, зокрема працівників компанії, які були мобілізовані до сил оборони. Так, нещодавно завдяки коштам, зібраним у рамках благодійної програми Укртрансгазу з підтримки українських військових, працівники Оператора придбали та передали своїм колегам, мобілізованим до лав ЗСУ, зарядні станції Ecoflow River Pro.

  При цьому об‘єкти мережі підземних газосховищ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.
 • Усі діджитал-сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 110 275 дзвінків.
 • Минулого тижня ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу (Нафтогаз Тепло) працювали без збоїв із дотриманням температурного графіка. Теплоносій і гарячу воду отримували усі споживачі централізованих послуг.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працювали у звичному режимі. 
 • АТ «Укргазвидобування» незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення.
 • Виробничі об'єкти ПАТ «Укрнафта» компанії працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати надійну роботу нафтотранспортної системи України. Об’єкти товариства працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.
 • ВАТ «Кіровоградгаз» працює у звичайному режимі.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні!

Інші новини