Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 28 лютого — 6 березня 2023 року

 •  АТ «Донецькоблгаз» продовжує забезпечувати газом мешканців Донецької області.

  Нашим колегам вдалося повернути блакитне паливо до села Катеринівка Мар’їнського району. У період з 27 лютого до 5 березня було виявлено 74 пошкоджень газових мереж.

  Донецькоблгаз завершує підготовку робіт щодо відновлення газопостачання у селі Рубці. Станом на 6 березня 23,3% абонентів передали показання газового лічильника за лютий.
 • Мережа підземних газосховищ України продовжує працювати у штатному режимі. Минулого тижня Укртрансгаз — Оператор газосховищ України отримав попереднє рішення НКРЕКП про сертифікацію згідно з європейськими правилами щодо безпеки постачання природного газу. Укртрансгаз є одним із перших операторів газосховищ у Європі, що переходить на завершальну стадію цього процесу.

  Фахівці Укртрансгазу також працюють спільно з колегами з Групи Нафтогаз над збільшення видобутку українського газу. Зокрема, облаштовують спеціальні майданчики та будують під’їзні дороги до свердловин Укргазвидобування.
 • Усі діджитал-сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 283 038 дзвінків.
 • ПАТ «Укрнафта» постачатиме природний газ для потреб Укрзалізниці

  Виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • Впродовж минулого тижня Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) працювали у звичному режимі.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працюють стабільно. Споживачів просять раціонально використовувати енергомісткі прилади.
 • АТ «Укргазвидобування» незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення.
 • Об’єкти АТ «Укртранснафта» працюють у штатному режимі, компанія продовжує забезпечувати надійну роботу нафтотранспортної системи України.
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.
 • ВАТ «Кіровоградгаз» працює у звичайному режимі.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні!

Інші новини