Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 10-16 січня 2023 року

 • Фахівці АТ «Донецькоблгаз»  продовжують повертати газ Донеччині, зараз ключовий фокус уваги зосереджено на багатоквартирних будинках. З 9 по 16 січня у Донецькій області відновлено газопостачання до 6 759 квартир.

  Майже завершено газовідновлювальні роботи у Часовому Ярі. На жаль, наразі безпекова ситуація не завжди дозволяє виходити на об'єкти за графіком. Фахівці працюють у постійній комунікації з військовими та підрозділами ДСНС і розпочинають роботи виключно за їхнім сигналом. 

  Загалом завдяки роботі наших колег блакитне паливо доступне для понад 200 тисяч абонентів Донеччини.
 • Минулого тижня команда АТ «Укртрансгаз» долучилася до відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП, яка визначає та регулює процедуру сертифікації Оператора газосховищ України. Таким чином розпочався новий етап роботи над сертифікацією Укртрансгазу як європейського оператора зі зберігання газу. Наступний крок – отримання всіх необхідних погоджень та остаточне затвердження Порядку сертифікації на засіданні НКРЕКП, що має відбутися до кінця лютого 2023 року.

  При цьому об‘єкти мережі підземних газосховищ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.
 • Усі діджитал-сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 95 098 дзвінків.
 • Минулий тиждень для працівників Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) минув спокійно. Попри повітряні тривоги підприємства теплоенергетики працювали у звичному режимі. Теплоносій та гарячу воду отримували всі споживачі централізованого опалення та водопостачання.

  Філія «Новояворівські електромережі» та Філія «Новороздільські електромережі» працювали стабільно. Споживачі отримували електроенергію згідно з розробленими та опублікованими графіками та вказівками диспетчера НЕК «Укренерго». 
 • ПАТ «Укрнафта» оприлюднило інформацію про результати аукціонів із продажу природного газу за листопад-грудень.

  Виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укргазвидобування» продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати надійну роботу нафтотранспортної системи України. Об’єкти товариства працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.
 • ВАТ «Кіровоградгаз» працює у звичайному режимі.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини