Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз з 30 червня до 2 липня 2022 року

ГК "Нафтогаз України" продовжує робити все можливе, щоб підтримати наших нових клієнтів (яких понад 8,8 млн домогосподарств) та допомогти їм розібратися з переходом до нового постачальника.

З кожним днем до нашого контакт-центру за допомогою звертається все більше клієнтів. Так, за останні 3 дні колеги обробили понад 114 тисяч дзвінків.

При цьому всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі.

Принагідно нагадуємо, що з 1 до 5 числа необхідно передати показники газового лічильника оператору ГРМ (облгазу).

Дякуємо всім нашим клієнтам за співдію та оплати, ми щасливі працювати для вас, навіть понаднормово.

Об‘єкти мережі ПСГ АТ "Укртрансгаз - Оператор газосховищ України" залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Ситуація в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз”  стабільно важка. Магістральний газопровід продовжує бути пошкодженим, наразі через активні бойові дії Оператор ГТС не має змоги його полагодити. Через це більшість абонентів компанії залишається без палива.

Наразі наші колеги змогли зберегти газопостачання лише для 2 громад області, йдеться про близько 1900 сімей.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” придбало 46 млн кубометрів газу, за ціною від 28 797, 43 грн до  28 804, 09 грн за 1000 куб. м з ПДВ.

Ситуація на Львівщині спокійна. ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Підприємства готують обладнання та теплові мережі до осінньо-зимового періоду.

Філія Новороздільські електромережі та філія Новояворівські електромережі працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини