Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 18-24 липня 2022 року

Укртрансгаз - Оператор газосховищ України та Метінвест обʼєднали зусилля та організували спільне виробництво для потреб Збройних Сил України.

Із 6 тонн металопродукції, яку передали наші колеги-металурги, незабаром ми зробимо саперні кішки для розмінування, полумʼягасники, мініпічки та 80 турбопічки. Усі вони одразу відправлятимуться до бійців на передовій, відповідно до запитів військових частин. Більше тут.

Об‘єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Співробітники ВАТ “Кіровоградгаз” продовжують дбати про своїх клієнтів у Кропивницькому. У результаті обстрілів 23 липня 2022 року газову інфраструктуру пошкоджено не було. Компанія працює з урахуванням умов воєнного стану.

АТ “Укргазвидобування” запустили в роботу нову свердловину на Полтавщині. Вона має глибину понад 6 000 м та дає близько 100 тис. куб. м газу на добу. Більше деталей за посиланням.

При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ГК «Нафтогаз України» прозвітувала про останні 40 днів роботи відтоді як компанія отримала додатково понад 10 млн клієнтів. З деталями можна ознайомитись тут.

Всі діджитал-сервіси компанії працюють у повному доступі. За тиждень колеги з контакт-центру компанії обробили понад 285 тисяч дзвінків.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Протягом тижня на підприємствах продовжувалися роботи з підготовки обладнання та теплових мереж до осінньо-зимового періоду. Роботи ведуться згідно з затвердженим графіком.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Фахівці підприємств роблять усе можливе, щоб безперебійно забезпечити електропостачанням споживачів Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

ТОВ "Нафтогаз Трейдинг" продовжує справно забезпечувати газом споживачів. За тиждень споживання палива збільшилось на 19%.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишається стабільно важкою через бойові дії.  Більшість управлінь підприємства успішно евакуйовані у безпечну зону.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини