Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 25-31 липня 2022 року

Наші фахівці з АТ “Укргазвидобування” відновили свердловину в Полтавській області, яка тепер забезпечує близько 200 тис. куб. м газу на добу.

Вперше розвідувальну свердловину запустили в роботу ще в 2008 році, тоді новий поклад забезпечив значний приплив вуглеводнів. З того часу свердловина дала понад 83 млн куб. українського газу. Але з часом почала зменшувати свій дебіт і остаточно зупинилася. Тому наші фахівці почали шукати рішення для її відновлення. Більше про це тут.

При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, що знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Наші колеги з АТ “Донецькоблгаз” продовжують працювати в умовах безперервних обстрілів. Минулого тижня окупанти поцілили у склад підприємства, що знаходиться у місті Костянтинівка Донецької області. На щастя, під час обстрілу ніхто не постраждав.

Також колегам за 2 тижні вдалось повністю відремонтувати автомобілі з автопарку підприємства, що опинились під ворожим вогнем і повернути їх до роботи.

Наразі компанія готує проект з надання технічної консультаційної допомоги клієнтам, що через неможливість використання централізованого газопостачання, переходять на індивідуальне використання балонів з пропан-бутаном.

За липень контакт-центр ГК "Нафтогаз України" опрацював 1,2 млн дзвінків, з них за останній тиждень — 309,4 тис. У порівнянні з  червнем кількість опрацьованих звернень зросла майже в 4 рази! Щоб надати консультацію кожному нашому клієнту, що цього потребує, вхідну лінію сьогодні обслуговує вже 290 операторів.

Нагадуємо, що з 15 червня 2021 року всі власники домогосподарств отримують не лише дві платіжки — за транспортування та споживання газу, а й два номери особових рахунків. Перший — для взаємодії з оператором ГРМ (облгазом), другий —  номер особового рахунку від ГК "Нафтогаз України" (9 цифр). Більше про це можна дізнатись за посиланням.

Всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі.

За 5 місяців команда Укртрансгаз - Оператор газосховищ України разом із партнерами та друзями змогла зібрати загалом 7,3 млн грн на підтримку українських воїнів. Зі звітом компанії з цього питання можна ознайомитись за посиланням.

Також минулого тижня компанія передала на потреби Збройних Сил України чергову партію транспортних засобів, зокрема спецтехніки, дефіцитної на передовій, а також два квадрокоптери DJI Mavic-3 для аеророзвідників 54-ої бригади.

При цьому об‘єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Підготовка до опалювального сезону триває за планом.  Цього тижня працівники підприємств завершили низку ремонтів на теплових мережах Нового Роздолу та Новояворівська.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

ТОВ "Нафтогаз Трейдинг" продовжує справно забезпечувати газом споживачів. За тиждень споживання палива збільшилось на 18,3%.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини