Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 3-6 липня 2022 року

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишається стабільно важкою через бойові дії.

Більшість управлінь підприємства успішно евакуйовані у безпечну зону, триває процес демонтажу деяких з вузлів газорозподільчої інфраструктури, щоб законсервувати та зберегти дороговартісне обладнання.

Продовжуємо інвестувати у розвиток та надійну роботу мережі підземних газосховищ України АТ"Укртрансгаз".

НКРЕКП затвердила План розвитку газосховищ на 2022-2031 роки. Загальний обсяг фінансування десятирічної програми складає 14,4 млрд грн. Більше про це можна дізнатись тут.

При цьому об‘єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ГК "Нафтогаз України" продовжує робити все можливе, щоб підтримати наших нових клієнтів (яких понад 8,8 млн домогосподарств) та допомогти їм розібратися з переходом до нового постачальника.

З кожним днем до нашого контакт-центру за допомогою звертається все більше клієнтів. Так, за останні 4 дні колеги обробили понад 150 тисяч дзвінків.

При цьому всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі.

Дякуємо всім нашим клієнтам за співдію та оплати, ми щасливі працювати для вас, навіть понаднормово.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники теплоелектроцентралей проводять планові та поточні ремонтні роботи на теплових мережах, теплових пунктах та теплових камерах.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Фахівці щоденно готують обладнання до роботи в осінньо-зимовий період. Попри вчорашню негоду на Львівщині, електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” придбало ресурс внутрішнього видобутку у розмірі 3 млн куб. м газу, за ціною від 28 580, 00 грн за 1000 куб. м з ПДВ до 28 690, 00 грн за 1000 куб. м з ПДВ.

 АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини