Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 7-9 липня 2022 року

Цього тижня клієнтами ГК "Нафтогаз України" стали ще 1,3 млн клієнтів. І хоч перевели нам нових споживачів заднім числом, що спричинило багато процедурних проблем, ми раді обслуговувати всіх наших клієнтів.

З кожним днем кількість запитів до нашого контакт-центру зростає. Так, за останні 3 дні колеги обробили понад 96 тисяч дзвінків.

При цьому всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі.

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишається стабільно важкою через бойові дії.

Більшість управлінь підприємства успішно евакуйовані у безпечну зону.

Об‘єкти мережі ПСГ АТ "Укртрансгаз" залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники протягом тижня  готували обладнання теплоцентралей та теплові мережі до нового опалювального сезону.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” придбало ресурс внутрішнього видобутку у розмірі 2 млн куб. м., ціна від 28 290 грн за 1000 куб. м з ПДВ. до 28 600 грн за 1000 куб. м з ПДВ.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини