Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 1 червня 2022 року

АТ “Укртрансгаз” активно готується до наступної зими — на одному із східноукраїнських підземних газосховищ відтепер працюватимуть газоперекачувальні агрегати з оновленими газотурбінними приводами. Роботи над оновленням приводів протягом трьох місяців проводило одне з українських провідних машинобудівних підприємств. Більше деталей тут

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

В зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” тривають бойові дії. Вчора під час виконання ревізійно-ремонтних робіт, працівники Торецького відділення потрапили під обстріл ворожої артилерії.

Розпочато евакуацію Авдіївської, Очеретинської дільниць та Торецького відділення в м. Костянтинівка.

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 2267 дзвінків. Принагідно нагадуємо, що передавати показання газового лічильника оператору ГРМ так само важливо, як і в мирні часи. Саме тому просимо всіх клієнтів  передати дані до 5 червня, щоб у ваших квитанціях були нараховані правильні об’єми спожитого газу.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу  на 16,2%. 

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники продовжують ремонтні роботи та підготовку теплоелектроцентралей та теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергія подається до усіх споживачів Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ «Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини