Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 2 червня 2022 року

З 1 червня 2022 року 8,8 млн українських домогосподарств опинились в ситуації, коли їхні постачальники не можуть виконувати свою функцію. Тому тепер вони будуть отримувати газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Більше про це тут.

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 2267 дзвінків. Принагідно дякуємо нашим клієнтам за передачу показників операторам ГРМ.

В зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” тривають бойові дії. Продовжується евакуація Авдіївської, Очеретинської дільниць та Торецького відділення в м. Костянтинівка.

Наші колеги також сьогодні прибрали, вимили та провели садові роботи на меморіалах пам'яті захисників сучасної України, що героїчно зупинили гібридний  наступ у 2014-му на горі Карачун та на трасі між Краматорськом та Слов'янськом.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу  на 7,9%.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники продовжують ремонтні роботи та підготовку теплоелектроцентралей та теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергія подається до усіх споживачів Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ «Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини