Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 6 червня 2022 року

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 1001  дзвінків. Принагідно дякуємо нашим клієнтам, що вчасно передали показання газового лічильника оператору ГРМ.

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” без змін. Більшість клієнтів компанії продовжують бути без газу у зв’язку з пошкодженням магістрального газопроводу.

При цьому при цьому нашим хоробрим колегам вдалось зберегти газопостачання для 2-х громад області. Завдяку цьому близько 1900 сімей зони обслуговування продовжують отримувати газ.  

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу  на 6,1%. 

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Триває підготовка обладнання теплоелектроцентралей та теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період. Роботи ведуться згідно із затвердженим графіком.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ «Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини