Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 10 червня 2022 року

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 1330  дзвінків. Принагідно дякуємо нашим клієнтам за оплати.

ТЕЦ Нового  Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Ремонтні роботи на ТЕЦ та мережах теплопостачання тривають згідно із графіком. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. На підприємствах проводять ревізію обладнання та  тривають поточні ремонти. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу  на 1,7%. 

Ситуація в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” залишається важкою, але наші хоробрі колеги продовжують працювати. Нагадуємо, що зараз більшість клієнтів компанії продовжують бути без газу у зв’язку з пошкодженням магістрального газопроводу.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ «Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини