Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 11 червня 2022 року

Ситуація в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” стабільно важка. Більшість клієнтів компанії продовжують бути без газу у зв’язку з пошкодженням магістрального газопроводу.

Наразі паливо отримують лише 2 громади області, йдеться про близько 1900 сімей.

АТ “Укртрансгаз” зібрав кошти та придбав мікроавтобус Opel Vivaro для наших військових. Разом із автівкою до бійців ОК “Північ”, що зараз виконують бойові завдання на Донбасі, поїхали вісім квадрокоптерів, комплекти літньої форми та взуття, тактичні рукавиці, підсумки для аптечок та їжа. Більше про це можна прочитати за посиланням.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 300  дзвінків. Принагідно дякуємо нашим клієнтам за оплати.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. На підприємствах триває підготовка до опалювального сезону.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини