Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 12 червня 2022 року

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 150  дзвінків. Принагідно дякуємо нашим клієнтам за оплати.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу  на 5,6%. 

Ситуація в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” стабільно важка. Більшість клієнтів компанії продовжують бути без газу у зв’язку з пошкодженням магістрального газопроводу.

Наразі паливо отримують лише 2 громади області, йдеться про близько 1900 сімей.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Черговий та оперативний персонал у вихідні працює цілодобово та забезпечує безперебійну роботу обладнання ТЕЦ та теплових мереж.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини