Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 13 червня 2022 року

Національний конкурс «Благодійна Україна» відзначив нагородою та призовим місцем освітній проект грантів АТ “Укргазвидобування” "Енергія розвитку". В його межах було виділено 5 млн грн на розвиток і покращення життя в громадах, на територіях яких компанія здійснює свою діяльність з видобутку газу. Більше про це тут.

Компанія продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу на 1,2%.

Ситуація в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” без змін — тривають бойові дії, більшість клієнтів компанії продовжують бути без газу у зв’язку з пошкодженням магістрального газопроводу.

Наразі паливо отримують лише 2 громади області, йдеться про близько 1900 сімей.

Усі діджитал сервіси Газопостачальної компанії "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 2700 дзвінків. Принагідно дякуємо нашим клієнтам за оплати.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська (Нафтогаз Тепло) працюють у звичному режимі. Працівники підприємств готують обладнання та теплові мережі до безперебійної роботи під час опалювального сезону. Роботи виконуються згідно графіку.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Підприємства готують електромережі до роботи в осінньо-зимовий період. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини