Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз 23-25 червня 2022 року

Укртрансгаз — Оператор газосховищ України підбив підсумки 4-х місяців активної допомоги нашим хлопцям на передовій й не тільки.  За цей час наші колеги змогли акумулювати на благодійних рахунках майже 6 мільйонів гривень, зібраних колективом, партнерами та друзями, в тому числі з-за кордону.

Більша частина цих коштів уже використана для закупівлі спорядження, засобів звʼязку та розвідки, тактичної медицини, форми та взуття, їжі для наших військових. Повністю звіт компанії можна прочитати за посиланням.

При цьому незмінно об‘єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ГК "Нафтогаз України" сформувало рахунки за спожитий газ для всіх своїх клієнтів. Розібратись, як сплатити рахунок, можна завдяки інформації за посиланням.

Окрім цього, для зручності наших нових клієнтів, компанія вдосконалила свій сайт — відтепер там можна дізнатися номер особового рахунку.

Усі діджитал сервіси компанії, незважаючи на велике навантаження, продовжують працювати. Контакт-центр отримав 10 000 дзвінків. 

Ситуація в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” без змін — тривають бойові дії, більшість клієнтів компанії продовжують бути без газу у зв’язку з пошкодженням магістрального газопроводу.

Наразі паливо отримують лише 2 громади області, йдеться про близько 1900 сімей.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” зменшили використання природного газу  на 3,5%. 

Попри нічний ракетний обстріл Львівської області, ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу працюють у звичному режимі. 

Протягом тижня працівники активно готували ТЕЦ та теплові мережі до осінньо-зимового періоду. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. 

Після ракетної атаки пошкоджень ліній електропередач не виявлено. Працівники  роблять усе можливе, щоб електроенергію безперебійно  отримували усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини