Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз 26-29 червня 2022 року

ГК "Нафтогаз України" продовжує робити максимум, щоб допомогти нашим новим клієнтам (яких понад 8,8 млн домогосподарств) розібратися з переходом до нового постачальника. Попри супер навантаження, усі  діджитал сервіси компанії продовжують справно працювати. 

За останні 4 дні контакт-центр отримав понад 111 тисяч дзвінків, щоб в більш ніж 10 разів перевищує найвищі показники за минулий місяць.

Дякуємо всім нашим клієнтам за співдію та оплати, ми щасливі працювати для вас, навіть понаднормово.

Укртрансгаз-Оператор газосховищ України передав підрозділам на передовій кілька легковиків підвищеної прохідності. На їх запит одну з автівок переобладнали чітко під потреби військових саперів: облаштували всередині місця для перевезення спеціальних інструментів, замінили резину та перефарбували кузов. Більше про це можна прочитати тут.

При цьому незмінно об‘єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Ситуація в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” стабільно важка. Магістральний газопровід продовжує бути пошкодженим, наразі через активні бойові дії Оператор ГТС не має змоги його полагодити. Через це більшість абонентів компанії залишається без палива.

Наразі наші колеги змогли зберегти газопостачання лише для 2 громад області, йдеться про близько 1900 сімей.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” збільшили використання природного газу  на 5,4%. 

Ситуація на Львівщині спокійна. ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники теплоелектроцентралей готують підприємства та теплові мережі до роботи в осінньо-зимовий період. Роботи тривають згідно з графіком.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини