Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 8 червня 2022 року

Вже 17 діб інженери та фахівці АТ “Донецькоблгаз” спрямовують залишки в газорозподільчій системі області таким чином,  щоб забезпечити паливом Дружківський хлібокомбінат.

Дякуємо нашим колегам, що роблять все можливо, аби підтримати забезпечення людей навіть в умовах бойових дій.

Нагадуємо, що зараз більшість клієнтів компанії продовжують бути без газу у зв’язку з пошкодженням магістрального газопроводу. При цьому нашим фахівцям вдалось зберегти газопостачання для 2-х громад області. Завдяки цьому близько 1900 сімей зони обслуговування продовжують отримувати газ.  

АТ “Укртрансгаз” завершив ремонт системи автоматичного керування газоперекачувальними агрегатами (ГПА) на Богородчанському ПСГ. Більше про це за посиланням.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 1305  дзвінків. Принагідно дякуємо нашим клієнтам за оплати.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу  на 11%. 

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники проводять планові ремонти обладнання та теплових мереж. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські" електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини