Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 11 березня 2022 року.

Наші колеги з АТ “Донецькоблгаз” попри обстріли лагодять пошкодженні мережі. У зв’язку з невщухаючими бойовими діями, ще у трьох селах Донецької області було припинено газопостачання. Два села зазнали авіаударів зі сторони рашистських окупантів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Рахунки за лютий сформовані для 1,8 млн клієнтів компанії. Ми просимо кожного клієнта за можливості сплатити рахунки. Це важливо, адже саме завдяки вашим оплатам ми можемо забезпечувати українців газом. З кожної сплати за спожитий газ, частина грошей йде на підтримку обороноздатності держави. Детальніше про те, де отримати рахунок та як його сплатити читайте за посиланням.

Працівники Укртрансгазу  продовжують активно підтримувати українських захисників. З початку війни компанія зібрала понад 1,8 млн грн на допомогу захисникам України. Більше про це можна прочитати тут

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” знаходяться під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі, крім Краснопопівського підземного газосховища на Луганщині (зупинене у зв’язку з бойовими діями у безпосередній близькості до об'єкта).

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська, які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, не перестають працювати навіть під час повітряної тривоги (вона сьогодні на Львівщині звучала двічі). Тепло та гарячу воду отримують усі містяни.

Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють у звичному режимі. Споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів безперебійно отримують електроенергію.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує працювати у штатному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини