Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 12 березня 2022 року

Фахівці АТ "Донецькоблгаз" продовжують працювати попри обстріли та надзвичайно складну ситуацію в зоні обслуговування компанії.

За сьогодні усунено 74 пошкодження зі застосуванням зварювання. Відновлено газопостачання 783 будинкам приватного сектору (йдеться про два населених пункти). У зв'язку з обстрілами та пошкодженнями газової інфраструктури відключено від газопостачання один населений пункт, 619 приватних будинків.

Працівники Укртрансгазу України відправили нашим захисникам чергову партію допомоги. Зокрема, йдеться про військову амуніцію, квадрокоптери, а також домашнє тушковане м’ясо. Об'єкти мережі ПСГ при цьому знаходяться під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі, крім Краснопопівського підземного газосховища на Луганщині (зупинене у зв’язку з бойовими діями у безпосередній близькості до об'єкта).

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” розпочало постачання природного газу для забезпечення сталої роботи трьох ТЕС. Нагадуємо, що рішенням уряду компанію покладені спеціальні обов’язки щодо постачання природного газу для 12 ТЕС до 30 квітня 2022 р. (постанова КМУ від 6 березня 2022 р. № 222). Вже підписано договори із 4 електростанціями, з рештою — на опрацюванні. Ресурсу природного газу вистачить для задоволення потреб всіх споживачів компанії.

За 11 березня “Нафтогаз Трейдинг” поставила споживачам близько 76 млн куб. м природного газу. Порушень у роботі немає. На сьогодні через російську військову агресію втрачено зв'язок з одним газопостачальником для потреб побутових споживачів у Маріуполі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська, які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють у звичному режимі. Працівники підприємств у важкий для країни час, прикладають максимум зусиль для того, щоб споживачі безперебійно отримували тепло та гарячу воду. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені міста Новий Розділ, Новояворівськ та прилеглі населені пункти.

Роботу Шебелинського нафтопереробного заводу (НПЗ) наразі не відновлено.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує працювати у штатному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні!

Інші новини