Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 15 березня 2022 року.

Продовжуємо підтримувати ЗСУ — майже 70 автомобілів Укртрансгаз передав збройним силам. Серед них легкові та вантажні автомобілі, бульдозери, тягачі, причепи, автобуси, цистерни та навіть один пожежний автомобіль. І це не все — зараз формуємо нові списки техніки, яка може послужити нашій армії.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Донецькоблгаз" невтомно продовжує захищати тепло в домівках клієнтів. За сьогодні були виконанні ремонтні роботи з заміни ділянок газопроводів, частково ліквідовано попередні пошкодження на системах газопостачання.  Продовжено роботи з встановлення «посилених» бандажів на газопроводі діаметром 500 мм. Відключено 5 приватних будинків внаслідок обстрілу. Також внаслідок обстрілу зазнала пошкоджень адміністративно-побутова будівля одного із структурних підрозділів компанії.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі.  За минулу добу контакт-центр приняв 2300 дзвінків від клієнтів зі всієї України. Не втомлюємось дякувати всім клієнтам, що продовжують сплачувати рахунки за спожитий газ — саме завдяки вам ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за 14 березня поставило споживачам 89,5 млн куб. м природного газу. Компанія забезпечує газопостачання майже 12 тисячам споживачів, у тому числі бюджетним установам та релігійним організаціям, виробникам тепла та електроенергії, промисловості, виконує функцію балансування газу для збутових підприємств. "Нафтогаз Трейдинг" вживає необхідних заходів для задоволення всіх заявок під час опалювального періоду та оперативного розв'язання проблем, що виникають через військову агресію росії.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Тепло та гарячу воду отримують майже 60 тисяч мешканців міст. Філії "Новороздільські електромережі" та 'Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів  безперебійно забезпечені електроенергію.

 АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують роботу у штатному режимі в умовах воєнного стану.

Шебелинський нафтопереробний завод (Харківська обл.) наразі призупинено. Нагадаємо, що він призупинив роботу 26 лютого 2022 року у зв’язку з загрозою обстрілів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Інші новини