Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 16 березня 2022 року.

 Наші колеги з АТ "Донецькоблгаз" невпинно лагодять пошкоджену інфраструктуру і всіма силами намагаються зберегти тепло в оселях клієнтів (хоч це й не просто під постійними ворожими обстрілами).

Сьогодні вони замінювали окремі ділянки газопроводів, ліквідовували попередні пошкодження на системах газопостачання (замість бандажів виконали зварювальні роботи та ліквідували пошкодження на газопроводах).  Також наші фахівці продовжують встановлення «посилених» бандажів на газопроводі середнього тиску діаметром 500 мм. Змогли відновити газопостачання до 75 квартир багатоповерхового будинку, який був пошкоджений в результаті авіаудару. На жаль, внаслідок обстрілів відключено 143 приватних будинки.

Продовжуємо виготовлення засобів для  ЗСУ та загонів Тероборони. З моменту російського вторгнення усі підрозділи АТ “Укртрансгаз” активно долучилися до підтримки наших захисників. За цей час споруджено 22 загородження для блокпостів, 932 пристрої для примусової зупинки автомобілів, 46 протитанкових загороджень типу "Їжак" та 59 печей-"буржуйок". Продовжуємо роботу!

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” скоротило добовий обсяг постачання природного газу споживачам на 5 відсотків - до майже 85 млн куб. м. Це пояснюється як потеплінням, так і призупиненням співпраці із компанією деяких збутових підприємств в регіонах, що найбільше потерпають від російської агресії. Так, "Нафтогаз Трейдинг" не має зв'язку із ТОВ "Маргаз", що забезпечує газом мешканців Маріуполя.

15 січня надійшов строк оплати природного газу за січень для підприємств ТКЕ. Попри складну ситуацію, майже 850 виробників тепла, або 65 відсотків, розрахувалися вчасно. З рештою цих споживачів "Нафтогаз Трейдинг" обговорює можливість розрахунків в найближчі строки.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі.  За минулу добу контакт-центр обробив понад 1500 дзвінків. Також уклінно дякуємо майже 37 тисячам наших клієнтів, які за минулу добу здійснили оплати за газ. Саме завдяки вам ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом 

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Протягом доби не сталося жодних надзвичайних ситуацій. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені містяни Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують роботу у штатному режимі в умовах воєнного стану.

Шебелинський нафтопереробний завод (Харківська обл.) наразі призупинено. Нагадаємо, що він призупинив роботу 26 лютого 2022 року у зв’язку з загрозою обстрілів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Інші новини