Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 17 березня 2022 року.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. За п'ять днів, після формування рахунків за спожитий газ у лютому, отримали понад 50 тисяч платежів від наших клієнтів через “особистий кабінет” та чатботи. Ми вдячні кожному, хто оплатив рахунок — завдяки вам ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

Невтомні та безстрашні колеги з АТ "Донецькоблгаз" й надалі ремонтують пошкоджену інфраструктуру. Сьогодні вдалося замінити окремі ділянки газопроводів, ліквідувати попередні пошкодження на системах газопостачання (замість бандажів виконали зварювальні роботи та ліквідували пошкодження на газопроводах та ШГРП).  На жаль, внаслідок обстрілів відключено 70 приватних будинків.  Відновили газопостачання до 225 приватних будинків.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” скорочують обсяг споживання природного газу через потепління та російську військову агресію. Відбір за добу скоротився майже на 5 відсотків і становив 81 млн куб. м. При цьому компанія продовжує постачати газ чотирьом ТЕС у межах механізму покладення спеціальних обов’язків згідно з постановою уряду №222 від 6 березня 2022 року. До кінця березня очікується приєднання до поставок п'ятої теплоелектростанції. Така підтримка генерації дозволяє забезпечити стабільне енергопостачання країни в умовах перебоїв у відгрузці вугілля через бойові дії.

Олишівське та  Краснопопівське ПСГ залишаються призупиненими у зв’язку з бойовими діями. Решта об'єктів мережі ПСГ АТ “Укрстрансгаз” знаходяться під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники підприємств роблять усе можливе, щоб споживачі двох міст безперебійно були забезпечені теплом та гарячою водою. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Усі мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів забезпечені електроенергією.

Укртранснафта продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.

Укрспецтрансгаз працює у штатному режимі з дотриманням вимог воєнного стану.

Шебелинський НПЗ (Харківська область) призупинив роботу 26 лютого 2022 року через загрозу ворожих обстрілів. Робота заводу буде відновлена, як тільки це не становитиме загрози для життя і здоров’я працівників.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини