Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 18 березня 2022 року.

АТ “Донецькоблгаз” продовжує сміливо працювати в одній з найгарячіших точок на нашої країни. Сьогодні окупанти обстріляли один з наших структурних підрозділів. Вікна потрощені, воронка у центрі двору. Проте наші колеги й надалі працюють — завдяки їхнім професійним та оперативним діям, з газом — 253 квартири багатоповерхових будинків. На жаль,  розв’язати проблему вдалося не скрізь. Щоб запобігати аварійній ситуації, фахівці змушені були припинити газопостачання для 270 квартир, роботи для відновлення газопостачання наразі тривають.

Загалом з 24 лютого підприємством було відновлено газопостачання для понад 5 тис. споживачів.

Укртрансгаз продовжує доставляти допомогу у найгарячіші точки країни. Зокрема, ми підсилили наших оборонців у північних областях України квадрокоптером та тепловізором. А також передали партію їжі, зимовий військовий одяг, термобілизну та взуття. Також військові отримали компресійні системи та перев'язувальні матеріали.

Також команда одного із підрозділів компанії  об'єдналася та пішла до лав тероборони, щоб боронити українську землю від російських загарбників у "гарячій точці" на Київщині. Для цього загону за кошти, зібрані працівниками, була закуплена військова амуніція (шоломи, бронежилети, розгрузки). Також бійці отримали квадрокоптер, що дозволяє передбачувати дії противника.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Станом на сьогодні, понад 50 тисяч рахунків оплатили наші клієнти через чатботи GASUA та в особистому кабінеті, за березень. Ми дуже просимо наших клієнтів, які мають можливість сплатити рахунки, зробити це — завдяки вашим оплатам ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за минулу добу скоротили використання природного газу на 3 відсотки — до 78,6 млн куб. м.  Компанія продовжує постачання газу для ТЕС у рамках механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО, постанова КМУ №222 від 6.03.2022). Завершується підготовка для приєднання до режиму ПСО ТЕЦ відповідно до постанови №298 від 16 березня. Перелік теплоелектроцентралей має сформувати Міненерго. У березні компанія сплатила до державного бюджету 2 млрд грн податку на прибуток за 2021 рік.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням правил воєнного стану. Теплом та гарячою водою забезпечені усі споживачі. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно забезпечуючи електроенергією споживачів Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України в умовах воєнного стану.

АТ "Укрспецтрансгаз" продовжує забезпечувати ритмічну поставку скраплених вуглеводневих газів в тісній співпраці з Укрзалізницею, заводами-виробниками АТ "Укргазвидобування" та ПАТ "Укрнафта", а також з багатьма іншими учасниками паливного ринку України в умовах воєнного стану.

Шебелинський НПЗ (Харківська область) призупинив роботу 26 лютого 2022 року через загрозу ворожих обстрілів. Робота заводу буде відновлена, як тільки це не становитиме загрози для життя і здоров’я працівників. Водночас кілька відділень з переробки газу (виробництво LPG) продовжують роботу.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини