Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 20 березня 2022 року.

АТ “Донецькоблгаз” продовжує роботу в зоні діяльності. Наші колеги здійснили обстеження газових мереж після обстрілів для виявлення пошкоджень, що могли залишитися непоміченими. Наразі фахівці полагодили всі мережі, що можливо було відремонтувати наявними засобами. Загалом з 24 лютого підприємством було відновлено газопостачання для понад 5 тис. споживачів.

АТ "Укртранснафта" повідомляє про об’єкти, що внаслідок ворожих обстрілів зазнали ушкоджень від початку  повномасштабного вторгнення росії на територію України. Йдеться про 2 активи у Вінницькій та Сумській областях.

15 березня у Вінницькій області внаслідок ракетного обстрілу була пошкоджена повітряна лінія електропередавання напругою 10 кВ, що живить одну з нафтоперекачувальних станцій Укртранснафти. Подача електричної енергії на нафтоперекачувальну станцію була відновлена аварійно-ремонтною бригадою того ж дня.

У Сумській області внаслідок обстрілів Качанівського газопереробного заводу ПАТ "Укрнафта" 28 лютого 2022 року було пошкоджено і майно приймально-здавального пункту АТ "Укртранснафта", розташованого поряд. Вибуховою хвилею та вогнем частково пошкоджено приміщення операторної. Ніхто з персоналу не постраждав.

При цьому АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України в умовах воєнного стану.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу використали 84 млн куб. м природного газу. Суттєвих змін в обсягах споживання не відбулося.  Компанія розіслала договори на постачання газу для 6 ТЕЦ у рамках механізму ПСО (Постанова №298 від 16 березня). Перелік теплоелектроцентралей підготувало Міненерго. В нього увійшли АТ "Херсонська ТЕЦ", ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", ТОВ "Сумитеплоенерго", ТОВ "Фірма "ТЕХНОВА", КП "Київтеплоенерго" та ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5". Компанія також продовжує постачання газу для ТЕС по ПСО згідно з постановою уряду №222 від 6 березня.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. За минулу добу контакт-центр обробив понад 300 дзвінків зі всієї України. Принагідно просимо всіх, у кого є можливість оплатити рахунки за газ, зробити це — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

 ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники підприємств роблять усе можливе, щоб тепло та гарячу воду безперебійно отримували усі споживачі. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укрспецтрансгаз" продовжує забезпечувати ритмічну поставку скраплених вуглеводневих газів. Водночас Товариство докладає всіх зусиль для забезпечення належної технічної і комерційної придатності рухомого складу.

Крім цього, Укрспецтрансгаз активно долучається до матеріальної та фінансової підтримки і забезпечення ЗСУ.

Шебелинський НПЗ (Харківська область) призупинив роботу 26 лютого 2022 року через загрозу ворожих обстрілів. Робота заводу буде відновлена, як тільки це не становитиме загрози для життя і здоров’я працівників. Водночас кілька відділень з переробки газу (виробництво LPG) продовжують роботу.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини