Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 22 березня 2022 року

В зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” традиційно “гаряче”.  Внаслідок обстрілів та авіаударів понад 400 споживачів залишилось без газу. Зруйновано ШГРП. Наші мужні колеги працюють над усуненням пошкоджень системи газопостачання, щоб якнайшвидше відновити нашим споживачам розподіл природного газу. Завдяки професійним діям та наявним інноваційним технологіям (ТМ Ravetti) нашим фахівцям вдалось виконати ремонтні роботи без відключення 3500 споживачів.

ГК "Нафтогаз України" передала допомогу одному з батальйонів Тероборони Києва та медичному батальйону Госпітальєри.  Сподіваємося, вона стане у пригоді під час виконання бойових завдань 🇺🇦

Усі діджитал сервіси компанії працюють в повному доступі. За добу контакт-центр опрацював 1300 дзвінків від клієнтів зі всієї України.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 6 відсотків — до 79 млн куб. м через потепління.  Компанія продовжує роботу щодо укладення договорів на постачання газу для 6 ТЕЦ у межах механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО) відповідно до постанови №298 від 16 березня. У перелік теплоелектроцентралей, підготовлений Міненерго, увійшли АТ "Херсонська ТЕЦ", ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", ТОВ "Сумитеплоенерго", ТОВ "Фірма "ТЕХНОВА", КП "Київтеплоенерго", ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5". Компанія також  продовжує постачання газу для ТЕС по ПСО згідно з постановою уряду №222 від 6 березня.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Працівники підприємства дотримуються усіх вимог воєнного стану та безперебійно подають тепло та гарячу воду усім споживачам. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією безперебійно забезпечені мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укрспецтрансгаз" продовжує забезпечувати ритмічну поставку скраплених вуглеводневих газів. Водночас Товариство докладає всіх зусиль для забезпечення належної технічної і комерційної придатності рухомого складу.

Шебелинський НПЗ (Харківська область) призупинив роботу 26 лютого 2022 року через загрозу ворожих обстрілів. Робота заводу буде відновлена, як тільки це не становитиме загрози для життя і здоров’я працівників. Водночас кілька відділень з переробки газу (виробництво LPG) продовжують роботу.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України в умовах воєнного стану.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини