Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 24 березня 2022 року

Об‘єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу майже на 13 відсотків — до 64 млн куб. м через теплу погоду. Найбільше зменшили споживання збутові компанії для потреб населення. Виробники тепла, бюджетні установи та релігійні організації також знизили обсяги закупівлі газу. Збільшила добове газоспоживання лише промисловість.

"Нафтогаз Трейдинг" уклав договори на постачання газу з ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" та АТ "Херсонська ТЕЦ" у рамках механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО) відповідно до постанови уряду №298 від 16 березня. Продовжується погодження документів з ТОВ "Сумитеплоенерго", ТОВ "Фірма "ТЕХНОВА" і КП "Київтеплоенерго".

Компанія також забезпечила газом будівлю Львівської Архиєпархії УГКЦ у Новояворівську, що не опалювалася майже 8 років. Цього тижня за сприяння Новояворівської міської ради тут відкрили гуртожиток на 73 місця для вимушених переселенців — жінок та дітей, які врятувалися від війни.

Невтомні герої з АТ “Донецькоблгаз” продовжують лагодити зруйновану рашистами газову інфраструктуру. Відновлено розподіл природного газу до 36 квартир багатоповерхового будинку. На жаль, в результаті бойових дій, зазнали пошкоджень будівлі двох структурних підрозділів компанії.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням норм воєнного стану. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі підприємств. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені міста Новий Розділ, Новояворівськ та прилеглі населені пункти.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр впродовж доби опрацював 1300 дзвінків від клієнтів зі всієї України. Це в 7 разів менше, ніж у довоєнні часи.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує роботу у штатному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

Роботу Шебелинського нафтопереробного заводу (НПЗ) наразі не відновлено.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини