Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 26 березня 2022 року.

АТ “Донецькоблгаз” продовжує свою героїчну працю у своїй зоні обслуговування. Сьогодні внаслідок обстрілу без газопостачання залишилось 38 приватних домогосподарств.  Завдяки професіоналізму та сміливості наших колег, які локалізували пошкодження, вдалось зберегти газопостачання для понад 15 споживачів. Кожне домогосподарство важливе для нас. 

Вчора, внаслідок потрапляння снарядів, пошкоджено виробниче приміщення однієї з філій Укртрансгазу у Харкові. Пробито зовнішні стіни будівлі, розтрощено внутрішні перегородки та двері, розбито оргтехніку.  За кілька днів до цього через пряме попадання зруйновано бетонне перекриття у гаражі та пошкоджено автомобілі. Ще раніше — вибуховою хвилею винесло вікна. На щастя, співробітники компанії не постраждали.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

 Всі категорії споживачів ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 4 відсотки — до 59,5 млн куб. м. За тиждень цей показник зменшився майже на 30 відсотків.

Компанія продовжує постачання газу для ТЕС у рамках механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО) згідно з постановою уряду №222 від 6 березня. З 26 березня газ у компанії може отримувати п'ята теплоелектростанція — ДТЕК Криворізька ТЕС, найбільша в Дніпропетровській області.

"Нафтогаз Трейдинг" також постачає природний газ за ПСО ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" та АТ "Херсонська ТЕЦ"  (Постанова №298 від 16 березня).  Продовжується погодження документів з ТОВ "Сумитеплоенерго", ТОВ "Фірма "ТЕХНОВА" і КП "Київтеплоенерго".

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр цілодобово приймає дзвінки від клієнтів зі всієї України.  Маєте питання? До ваших послуг наш контакт-центр:  +38 066 300 28 88; +38 098 300 28 88; +38 093 300 28 88.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Працівники підприємств роблять усе можливе, щоб мешканці міст безперебійно отримували тепло та гарячу воду. Філія "Новороздільські електромережі" та Філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує роботу у штатному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

Роботу Шебелинського нафтопереробного заводу (НПЗ) наразі не відновлено.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини