Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 27 березня 2022 року.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 1 відсоток — до 58,8 млн куб. м. Знизили споживання палива виробники тепла, бюджетні та релігійні організації. Водночас закупівля газу для потреб населення та промисловості збільшилася.

Компанія продовжує постачання газу для ТЕС у межах ПСО (постанова КМУ №222 від 6.03.22). На сьогодні завершили всі процедури та можуть отримувати паливо 5 з 12 теплоелектростанцій, що визначені урядом.

"Нафтогаз Трейдинг" також постачає природний газ за ПСО ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" та АТ "Херсонська ТЕЦ" (відповідно до постанови КМУ №298 від 16.03.22). Продовжується погодження документів з ТОВ "Сумитеплоенерго", ТОВ "Фірма "ТЕХНОВА" і КП "Київтеплоенерго". Підключення чергових ТЕЦ очікується з 1 квітня.

Наші колеги з АТ “Донецькоблгаз” не полишають спроб ремонтували пошкоджену інфраструктуру, на жаль, це не завжди виходить. Так, там де ремонти необхідні, знову почалась активна фаза бойових дій. Зокрема, в Авдіївці ремонтна бригада не змогла виконати своє завдання.

Попри ракетні удари по промислових об'єктах у Львові, ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська (Нафтогаз Тепло, Львівська область) працюють у звичному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Тепло та гарячу воду безперебійно отримують усі споживачі. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр цілодобово приймає дзвінки від клієнтів зі всієї України.  Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує роботу у штатному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

Роботу Шебелинського нафтопереробного заводу (НПЗ) наразі не відновлено.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини