Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 28 березня 2022 року.

Наші колеги з АТ “Донецькоблгаз” продовжують самовіддано боротися за газопостачання для всіх своїх клієнтів. Сьогодні в зоні обслуговування компанії було пошкоджено вуличний газопровід н/т 108 мм, а також вуличний газопровід низького тиску 57 мм. В обидвох випадках наші фахівці наклали м'який бандаж, що дозволило зберегти газ в оселях клієнтів.

Окрім цього, наші колеги в одному з населених пунктів виконали роботу на газопроводі та запустили ШРП, що дозволило відновити газопостачання для 8 будинків.  За допомогою зварювальних робіт фахівці також  ліквідували два отвори на газопроводі, що дало можливість відновити газопостачання для ще 18 квартир.

АТ "Укрспецтрансгаз" продовжує забезпечувати в умовах воєнного стану ритмічну поставку скраплених вуглеводневих газів. Товариство бере безпосередню активну участь в диверсифікації напрямків постачання паливного ресурсу від виробників і трейдерів із західних країн-партнерів: Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 2 відсотки — до 57,7 млн куб. м.

Компанія продовжує постачання газу для ТЕС у межах ПСО (постанова КМУ №222 від 6.03.22). На сьогодні завершили всі процедури та можуть отримувати паливо 5 з 12 теплоелектростанцій, що визначені урядом.

"Нафтогаз Трейдинг" також постачає природний газ за ПСО ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" та АТ "Херсонська ТЕЦ" (відповідно до постанови КМУ №298 від 16.03.22). Продовжується погодження документів з ТОВ "Сумитеплоенерго", ТОВ "Фірма "ТЕХНОВА" і КП "Київтеплоенерго". Підключення чергових ТЕЦ очікується з 1 квітня.

Сьогодні працівники контакт-центру ГК "Нафтогаз України" опрацювали  1130 дзвінків. Чатботи Telegram, Facebook та Viber працюють в повному доступі, як і особистий кабінет my.gas.ua. Хочемо звернути увагу українців, що ГК "Нафтогаз України" не застосовуватиме жодних штрафів, тим паче відключень наших клієнтів від газопостачання в період війни. При цьому ми безмежно вдячні нашим клієнтам, що продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Тепло та гарячу воду споживачі отримують безперебійно. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно забезпечуючи електроенергією мешканців Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України в умовах воєнного стану.

Шебелинський НПЗ (Харківська область) наразі не відновив роботу.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини