Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 30 березня 2022 року

АТ “Укртрансгаз” розпочав підготовку ПСГ до сезону закачування. Вже три українських ПСГ зупинили відбір та увійшли у нейтральний період.  У цей час проводяться профілактичні роботи та ремонти, що потребують стравлення газу. Більше про це тут.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Донецькоблгаз” продовжує роботу в зоні обслуговування, попри обстріли та активне ведення бойових дій. Повторно обстріляли два  селища на межі області. Спеціалісти відновили цілісність мережі без припинення газорозподілу. Обстрілами зруйновано вхідний колектор в житловому будинку м. Угледар —  газопостачання зупинено для 199 абонентів.

На жаль, суттєвих пошкоджень зазнала будівля однієї з дільниць підприємства. Колеги змушені змінювати графік роботи аварійної служби, при цьому ремонтні роботи проводяться одразу після припинення вогню нападників.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” збільшило постачання природного газу всім категоріям споживачів 28 березня у порівнянні з попередньою добою майже на 12 відсотків - до 63 млн куб. м через похолодання. Найбільше зріс попит у збутових компаній для потреб населення та у виробників тепла.

Підприємства ТКЕ продовжують розрахунки за січень 2022 року, що згідно з контрактом проводяться протягом 45 діб. З 15 березня надійшло в оплату понад 400 млн грн. На сьогодні майже тисяча виробників тепла, або більш ніж 70 відсотків, сумлінно виконують умови контракту та не мають прострочених боргів.

Для ТКЕ перераховується ціна газу на обсяг 2 на квітень через оновлення одного з формульних коефіцієнтів. За попередніми розрахунками, вартість палива знизиться.

Діджитал-продукти ГК «Нафтогаз України» продовжують працювати для наших клієнтів. Нагадаємо, що чатботах GASUA та в особистому кабінеті можна: оплатити рахунки за газ будь-де й будь-коли; дізнатися актуальний стан рахунку; отримати останній рахунок за газ з деталізацією нарахувань; завантажити довідку про пільги / субсидії; отримати акт звірки; оформити договір про реструктуризацію боргу; отримати довідку про відсутність заборгованості;  дізнатися останні новини від компанії.

Контакт-центр цілодобово приймає дзвінки від клієнтів зі всієї України. Впродовж доби прийнято 1160 дзвінків.

Попри численні повітряні тривоги у Львівській області минулої доби, ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Працівники підприємств дотримуються норм воєнного стану. Теплом та гарячою водою забезпечені усі споживачі. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію безперебійно отримують мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України в умовах воєнного стану.

Шебелинський НПЗ (Харківська область) наразі не відновив роботу.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини