Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 25 березня 2022 року.

Навіть попри війну та зупинку окремих об’єктів поблизу лінії зіткнення, Укргазвидобування продовжує нарощувати видобуток газу. З початку року видобули на понад 1% більше, ніж за такий самий період 2021-го. Більше про це можна прочитати тут.

Нагадуємо, що компанія продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Не перестає надихати мужність наших колег з АТ “Донецькоблгаз”, які попри постійні обстріли в зоні обслуговування невтомно лагодять пошкоджені газові мережі.  Впродовж доби відновлено розподіл природного газу до 260 квартир багатоповерхових будинків та 47 приватних домогосподарств.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу майже на 4 відсотки — до 62 млн куб. м. Зменшили споживання як виробники тепла, бюджетні установи та релігійні організації, так й промисловість.

"Нафтогаз Трейдинг" постачає природний газ ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" та

АТ "Херсонська ТЕЦ" у рамках механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО) відповідно до постанови уряду №298 від 16 березня. Продовжується погодження документів з ТОВ "Сумитеплоенерго", ТОВ "Фірма "ТЕХНОВА" і КП "Київтеплоенерго".

 ГК «Нафтогаз України» продовжує сумлінно працювати та надавати блакитне паливо для українців. За добу оператори колл-центру обробили 1000 дзвінків зі всієї України. Особистий кабінет my.gas.ua та чатботи працюють в повному доступі, цілодобово.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням норм воєнного стану. Теплом та гарячою водою забезпечені усі споживачі міст. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією безперебійно забезпечені міста Новий Розділ, Новояворівськ та прилеглі населені пункти.

АТ "Укртранснафта" продовжує роботу у штатному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

Роботу Шебелинського нафтопереробного заводу (НПЗ) наразі не відновлено.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! #Україна_Переможе

Інші новини