Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 8 березня 2022 року

Підприємства Групи Нафтогаз за деякими виключеннями продовжують стабільно працювати, забезпечуючи повний цикл робіт з видобутку, транспортування, зберігання та постачання споживачам природного газу, нафти, теплової та електричної енергії.

Всі цифрові сервіси Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", як завжди, доступні для клієнтів. Контакт-центр продовжує щодня приймати звернення, зокрема, за 8 березня отримано та опрацьовано 193 дзвінки. Вчора компанія запустила ще один канал зв'язку для клієнтів — чатбот GASUA у Facebook.

ГК “Нафтогаз України” сьогодні спростувала інформацію, яку поширюють невідомі люди в соцмережах Херсонщини про начебто можливе підвищення ціни на газ.

Компанія не вносила змін у тарифний план "Фіксований", який діє до 30 квітня 2022 року. Наразі всі клієнти за цим тарифним планом отримують газ за ціною 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Звертаємо вашу увагу, що ГК "Нафтогаз України" не буде застосовувати жодних штрафів, тим паче відключень клієнтів від газопостачання в період війни.

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" за минулу добу поставила споживачам понад 70 млн куб. м природного газу. Порушень у роботі не виявлено.

У зв'язку з російською агресією та можливими ускладненнями у роботі споживачів компанія пом'якшила фінансові вимоги за контрактами. Проте "Нафтогаз Трейдинг" звертається до контрагентів з проханням докласти максимум зусиль для вчасних розрахунків за газ.

Нагадаємо, що обсяги постачання січня необхідно оплатити до 15 березня. Кошти необхідні для забезпечення безперебійного газопостачання та розрахунків з постачальниками газу, оператором ГТС та іншими підприємствами галузі. "Нафтогаз Трейдинг" забезпечує природним газом майже 12 тисяч споживачів, у тому числі бюджетні установи та релігійні організації, виробників тепла, промисловість та інших, виконує функцію балансування газу для збутових компаній.

Фахівці АТ “Донецькоблгаз” ліквідують нові пошкодження газорозподільних мереж на Донеччині своїми силами. Нещодавно було локалізовано пошкодження на газопроводі середнього тиску поряд з ГРП. Окремої подяки заслуговують місцеві мешканці, які допомагають в окремих випадках та самостійно локалізують пошкодження, накладаючи бандажі.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська цілодобово та безперебійно забезпечують теплом і гарячою водою мешканців двох міст. Філії "Новороздільські електромережі" та Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Працівники роблять усе, щоб надійно забезпечити електроенергією споживачів Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укргазвидобування" стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Підземні сховища АТ "Укртрансгаз" продовжують працювати у штатному режимі крім Краснопопівського підземного газосховища на Луганщині, яке зупинене у зв’язку з бойовими діями поруч з об'єктом.

Нафтотранспортна система України продовжує роботу в штатному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

Роботу Шебелинського НПЗ наразі не вдалось відновити. Черговий персонал та сам об’єкт у безпеці.

Одна із АЗС мережі U.GO/Укргазвидобування внаслідок обстрілів отримала незначні ушкодження. Персонал не постраждав.

Прес-служба НАК "Нафтогаз України" продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter)

Інші новини