Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 3 травня 2022 року

АТ «Донецькоблгаз» продовжує хоробро тримати варту в своїй зоні обслуговування. Обстріли не вщухають впродовж всього дня. 

За добу відключено 6 абонентів, 12 домівок не відключали завдяки швидким ремонтам тимчасовими матеріалами. Для 9 домівок вдалося ліквідувати пошкодження та відновити  газопостачання.

На промислових майданчиках Укртрансгазу розпочалася серія навчальних тренінгів для співробітників. Під час занять газовики опановують базові правила та принципи надання домедичної допомоги. Докладніше про це тут

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» відтерміновує введення кіловат-годин у платіжках (відповідно до наказу Міністерства енергетики України від 30 квітня 2022 року № 169). Більше про це рішення тут

Усі діджитал сервіси компанії продовжують працювати в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював понад 2600 дзвінків. Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, що продовжують передавати показання лічильників та сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців паливом.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Триває  підготовка обладнання теплоелектроцентралей та теплових мереж до нового опалювального сезону. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

ТОВ "Нафтогаз Трейдинг" продовжує справно забезпечувати газом майже 12 тисяч споживачів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ «Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.
 
ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини