Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 10 травня 2022 року

Обстріли та руйнування  в зоні обслуговування АТ "Донецькоблгаз" з кожним днем збільшуються. За дві доби зруйнували мережі для 2 698 абонентів.

Внаслідок обстрілу пошкоджена адмінбудівля Сіверської дільниці: вибиті вікна та пошкоджений дах.  

Але наші хоробрі фахівці продовжують невтомно рятувати газопостачання для людей.

За дві доби вони залатали мережі та відновили газопостачання для 3726 сімей. 

Також оперативними ремонтами (накладення бандажів) колеги врятували постачання для понад 200 осель. 

АТ "Укртрансгаз" виконав Інвестиційну програму з розвитку газосховищ на 95%. Такого високого результату компанія досягла вперше за 10 років. Більше про це можна прочитати тут.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Сьогодні були незначні проблеми в роботі особистого кабінету клієнтів ГК "Нафтогаз України", але наші фахівці швидко все полагодили, й наразі усі діджитал сервіси компанії працюють в повному доступі. 

Контакт-центр отримав 1170 дзвінків від клієнтів. Принагідно нагадуємо, що оплачувати спожитий газ,  під час дії воєнного стану, необхідно в повному обсязі.

Доба на Львівщині минула спокійно. ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники дотримуючись вимог воєнного стану, проводять регламентні та ремонтні роботи на ТЕЦ та теплових мережах.
 
Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу майже на 6,5%.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини