Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 15 травня 2022 року

Навіть в неділю в зоні обслуговування АТ "Донецькоблгаз" тривають обстріли, а наші хоробрі колеги продовжують лагодити зруйновані мережі.

За сьогодні внаслідок бойових дій вимушено відключено 306 абонентів. При цьому вдалось відновити газопостачання для 126 сімей.

Попри ракетний удар по Львівщині ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Черговий та оперативний персонал ТЕЦ у вихідні забезпечує безперебійну роботу обладнання. Працівники дотримуються усіх вимог воєнного стану.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Наші мужні енергетики у складних умовах зробили усе можливе, щоб якнайшвидше відновити електропостачання споживачам. На цей час електроенергією забезпечені усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 190 дзвінків від клієнтів. Принагідно нагадуємо, що зараз як ніколи важливо сплачувати рахунки за спожитий газ.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу  на 4,5%. 

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

 

Інші новини