Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 17 травня 2022 року

Бойові дії в зоні обслуговування АТ "Донецькоблгаз" тривають. Наші колеги продовжують незмінно тримати стрій. 

За сьогодні зруйновано мережі для 233 абонентів. Накладено численні бандажі, проведено зварювальні роботи на переважній більшості ділянок, чим врятували від відключення більше 150 домівок.

Ворог знов завдав ракетних ударів по Львівщині. Попри  нічні тривоги ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Наші фахівці продовжують готувати ТЕЦ та теплові мережі до опалювального сезону. Роботи ведуться згідно із затвердженими планами. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 1885 дзвінків. Принагідно нагадуємо, що зараз як ніколи важливо сплачувати рахунки за спожитий газ.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу на 7,4%. 

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини