Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 19 травня 2022 року

Сьогодні в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” пекельно гаряче. Одразу по кількох газорозподільних станціях стрімко зросли миттєві витрати газу  (подекуди майже в 50 разів).

Через численні пошкодження та шквальні обстріли  наші колеги змушені були перекривати газ на ГРП, ШГРП і на одній ГРС. Перекрито один з газопроводів діаметром понад 500 мм.

Без газу за сьогодні додатково майже 8 000 абонентів. Три населених пункти довелось відключити повністю. Наші хоробрі колеги готуються відновлювати мережі щойно хоча б трохи зменшиться інтенсивність обстрілів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 2160 дзвінків. Принагідно нагадуємо, що зараз як ніколи важливо сплачувати рахунки за спожитий газ.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники щоденно готують обладнання теплоелектроцентралей до опалювального сезону. Ремонтні роботи на теплових мережах відбуваються згідно з графіком.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Працівники підприємств проводять регламентні роботи та поточні ремонти електромереж. Електроенергію безперебійно отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу на 27%. 

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини