Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 2 травня 2022 року

В зоні діяльності АТ "Донецькоблгаз" продовжує бути гаряче, але наші хоробрі колеги й надалі ремонтують пошкоджені росіянами газові мережі. 

За сьогодні зазнали ураження мережі різного тиску та призначення  діаметрами від 15 до 133 мм. В результаті цього  додатково без газу залишилось  три абоненти.

Швидкими бандажами врятовано від відключення 54 домівки.

Завдяки ремонтам відновлено газопостачання для 277 сімей.

АТ "Укртрансгаз" опублікував звіт зі збору коштів на квадрокоптери. 5 квадрокоптерів Autel Evo Lite вже приїхали на фронт, до бійців ОК “Північ”! Більше про це можна дізнатись тут

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ТОВ "Нафтогаз Трейдинг" продовжує справно забезпечувати газом майже 12 тисяч споживачів.

За добу збутові підприємства, для яких компанія виконує функцію балансування газу, збільшили споживання палива на 1,3%.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 2662 дзвінки. Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, що продовжують передавати показання лічильників та сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців паливом.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  У вихідні на підприємстві роботу обладнання підтримує черговий та оперативний персонал.

Сьогодні колективу Філії «Новороздільська ТЕЦ» представили нового керівника Григорія Гриціва. Він добре обізнаний зі специфікою роботи галузі, адже керував Департаментом капітальних вкладень та внутрішніх інвестицій НАК "Нафтогаз України".

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Працівники дотримуються вимог воєнного стану. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.
 
ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини