Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 20 травня 2022 року

АТ "Донецькоблгаз" продовжує підтримувати газову інфраструктуру незважаючи на постійні обстріли. Сьогодні виконано багато ремонтних робіт, заварено більше 200 отворів.  Наступний етап - повторний пуск газу.

Персонал одного з управлінь другу добу в бомбосховищі. Бахмут, тримайтесь!

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 1606 дзвінків. Принагідно нагадуємо, що зараз як ніколи важливо сплачувати рахунки за спожитий газ.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. У вихідні дні на підприємстві перебуватиме черговий та оперативний персонал, який слідкуватиме за роботою обладнання. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергія подається усім споживачам Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу  на 10,1%. 

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини